Tomáš Bíbrlík :: blog

vše okolo podnikání na internetu, AdSense a affiliate programů

Slovinsko - dovolená pod stanem

Jak jsem se dušoval, že začnu hned pracovat na svých věcech, tak se boužel tak nestalo. A proč? Protože jsem byl poslední týden na dovolené. Byla to taková hurá akce. Jeden den jsem se dozvěděl o této možnosti, druhý jsme se s přítelkyní rozhodli, že do toho půjdeme a pomalu třetí den jsme byly na cestě. A kam že jsme to zamířili? Nebylo to nikterak daleko, cílem naší cesty bylo Slovinsko. Spojili jsme turistiku s odpočinkem u moře. Procestovaly jsme celou zemi a na 3dny si zajeli na Istrii do letoviska Rabac.

Co mě ovšem více potěšilo, když jsem se vrátil? Že se mi celá dovolená za dobu mé nepřítomnosti zplatila na affiliat programech a adsense. V podstatě jsem se zadarmo podíval na týden mimo ČR a poznal zase nový kus naší planety. Jen škoda, že jsem onu magickou hranici 500$ nepřekročil :) , chybělo mi asi 11$. Což o to, budu muset více pracovat.

Přidávám pár fotek pro inspiraci, aby se mi lépe pracovalo.

Bodinské jezero
Bohinjské jezero – doopravdy krásné ledovcové jezero, ve kterém se můžete koupat, pokud Vám nevadí teplota vody okolo 18°C. Neodolal jsem a 2× jsem si vněm byl zaplavat.
Julské alpy
Pohled na Julské Alpy
piran slovinsko
Malebné a také snad jediné letovisko na pobřeží Slovinska. Městečko Piran je skutečně nádherné a byl by hřích jej nenavštívit, pokud okolo něho pojedete. Oproti letovisku Portorož je více klidnější a také dle mého hezčí.
Piran
Piran náměstí – pohled na přístav a okolí

9 Comments so far

  1. Dawson Červenec 10th, 2007 16.08

    ty vogo Tome :-o
    ty si zkopíroval fotky z nějakýho servru – dovolena-last.minute.cz…
    a voni tam maj vodoznak….:-[

  2. admin Červenec 10th, 2007 18.18

    To není zkopírované, to jsou mé fotky, co jsem fotil já a dal jsem tam ten „vodoznak“ schválně..

  3. brambora) Červenec 11th, 2007 6.59

    Dovolená zadarmo je fajn :-). Jen z tvýho pravopisu vyplívá, že ty a tvoje přítelkyně jste obě ženy :D.

  4. admin Červenec 11th, 2007 8.01

    Díky, vím že jsem tu*ec na jazyky – boužel.

  5. Dawson Červenec 11th, 2007 14.26

    a kruci bramboro…copak vypl"ý"vá z toho tvýho, a to, že je Tom žena je známá věc…

  6. Ošklivý sup Červenec 11th, 2007 17.53

    mě by zajímalo, kolik dělá ten příjem z adsence v poměru k zbylému přijmu z webu (předpokládám že to je hlavně invie)?

  7. admin Červenec 13th, 2007 10.26

    Abych pravdu řekl, tak je to sinusoida – jednou skutečně vydělává více Adsense, pak zas invie a pak zas něco jiného.. Skutečně je nejlepší si to „portfolio“ affiliate rozložit a nedělat jen jednu věc. Hlavně se tím zamezí tomu pádu dolů, kterého se bojí každý.

  8. Ošklivý sup Červenec 13th, 2007 13.56

    aha, takže ani jeden výrazně nepřevažuje?
    Myslel jsem si že třeba pro adsence stačí mnohem méně kvalitní web (obsah), kdyžto naopak aby výdělky z invie byly rozumné, musí být obsah mnohem kvalitnější.

  9. admin Červenec 14th, 2007 10.14

    Dle mého je dobré udělat rovnou kvalitní obsah ze všech různých důvodů a výsledek se skutečně dřív nebo později projeví. Když už to člověk dělá, tak rovnou na 100% :)

Leave a reply

Bad Behavior has blocked 4 access attempts in the last 7 days.